Štěpánské závody – Pustevny

26. 12. 2007

Na 2. svátek vánoční vyrazili svěřenci Libora Sýkory k dalšímu krajskému závodu, kde se konal nultý ročník Štěpánského běhu klasickou technikou.

Náš tým ale postihla chřipková viróza, a tak doma v posteli zůstali s horečkami Daniel Čáň, Tadeáš Kučinský a Václav Fojtík. Jan Bartoň sice s týmem odjel, ale závodu se nakonec také nezúčastnil pro začínající (doufám, že zároveň končící) nemoc. Do závodní stopy tedy vyrazili : Michálek Jeník, Hrivňák Dan, Šmahlík Michal, Kučinský Pepa, Sýkora Libor ml. a Ryška Vít.

… a výsledky opět nebyly špatné. Jeník Michálek ve svém prvním letošním závodě skončil na pátém místě, za svým oddílovým kolegou Danem Hrivňákem, který se na úvod sezóny potkal se slušnou formou, když dnes obsadil v početné skupině mladších žáků třetí místo. V kategorii starších žáků absolovoval svůj rovněž první letošní závod Michal Šmahlík a obsadil desáté místo.

Medailový zářez přišel opět dle očekávání v kategorii starších dorostenců, kde i přes již zmíněnou absenci Honzy Bartoně měl LKVE své želízko v ohni v podobě Pepy Kučinského, který ani tentokrát nezklamal a na desetikilometrové trati bral stříbro.

„Bratrovražedný souboj“ se ale překvapivě dnes konal v kategorii mužů, kde proti sobě nastoupili na patnáctikilometrovu trať Víťa Ryška a Libor Sýkora ml. Vítězně z něj vyšel zkušenější Vít Ryška, který porazil nejel v cíli pátého Libora Sýkoru, ale také další své rivaly a urval pro LKVE další stříbrnou medaili.
Sečteno, podtrženo z dnešního závodu má Lyžařský klub Veřovice další tři medaile a to rozhodně není pro tento malý a skromný klub málo.

Budeme se snažit v dalším závodě dne 30.12. 2007 naši sbírku medailí rozšířit.

SKUL.

(lib)

 

Comments Closed

Aktuální stav
In-počasí
                

             


             Jsme zapojeni do projektu:

      

 
 
Komplexní služby v oblasti IT, správa sítí, internet, poradenství


Renovace veteránů, karosárna, autoservis